CoffeeTeaShop

   

 1. Bancha - Jaapani roheline tee

  Bancha - Jaapani roheline tee

  Pakend: 50g pakendis.

  Jaapani roheline igapäevatee.

  Reeglina kasutatakse seda teesorti riigisiseselt ja eksporditakse väga harva. Seda teed korjatakse kolmanda korje lehtedest (august). Selle tee valmistamiseks kasutatakse Sencha teepuu jäiki lehti (need lehed, mis jäävad alles peale "Sencha" tee valmistamiseks vajalike lehtede korjamist). 

  Kohvimaitse:
 2. China Gunpowder - Roheline tee

  China Gunpowder - Roheline tee

  Pakendis: 50 g

  Tee Gunpowder sai oma nime tänu välisele sarnasusele püssirohuga (gunpowder on inglise keeles ,,püssirohi”). Räägitakse, et inglise teekompanii noor ametnik nimetas teed ekslikult selliselt. Hiina keeles nimetatakse seda teed Zhucha (tähttähelt ,,pärlitee”). Selle tee keerdunud teelibled meenutavad pärleid. Selleks, et teelibled sellise ebatavalise vormi võtaksid, on vaja spetsiaalseid oskusi ja pikaajalist töötlemist, mille tulemusena muutub tõmmise maitse ja värv. Gunpowder on küllastunud kirbe maitse ja imelise aroomiga. See tee taastab kilpnäärme funktsioonid, organismi vereloome talitluse, normaliseerib vererõhu, teeb reipaks.

  Kohvimaitse:
  3,30 €
  Vaata toodet
 3. China Jasmine Chung Hao - Roheline tee

  China Jasmine Chung Hao

  Pakendis: 50 g

  Hiina kõrgema kvaliteediga roheline jasmiinitee. Ebatavaline nimetus Chung Hao tähendab tõlkes hiina keelest «kevadised udemed». Seda teed korjatakse varakevadel, kui noortel värsketel võrsetel on eriti peen aroom ja need on kaetud õrnade udemetega. Teelehekesi kuivatakse hoolikalt ja segatakse jasmiini lumivalgete õiepungadega, tänu millele need imavad hõrgu lillearoomi endasse.

  Kohvimaitse:
  4,60 €
  Vaata toodet
 4. Formosa Pi Lo Chun (Kevade smaragdist spiraalid)

  Formosa Pi Lo Chun – Taiwani Pi Lo Chun «Kevade smaragdist spiraalid»

  Pakend: 50g pakendis

  See roheline tee on pärit Zhejiangi provintsist. Tavaliselt korjatakse seda hommikul kella 5-st kuni kella 9-ni, kella 9-st kuni kella 15-ni sõrmitsetakse ja sorteeritakse, alates kella 15-st õhtuni kuivatatakse ja samal ajal keeratakse lehed käsitsi kokku. Öö saabudes on tee juba valmis. Pi Lo Chunil on kordumatu, peaaegu mesine aroom, teelibled on keeratud peenikesteks spiraalideks, lehekesed on mõlemalt poolt kaetud õrnade udemetega. Teest valmistatud tõmmisel on läbipaistev, smaragdikarva õrn värv, tugev aroom ja värske, külluslik maitse. Sellel teel on suurepärane toniseeriv toime.

   

  Kohvimaitse:
 5. Gen Mai Cha - Jaapani roheline tee

  Gen Mai Cha - Jaapani roheline tee

  Pakend: 50 g

  Gen Mai Cha – võimalik, et see on Jaapani teedest kõige eksootilisem. Seda segatakse röstitud töötlemata riisiga ja väikese koguse popkorniga. On küllastunud ja meeldiva aroomiga.

  Kohvimaitse:
  3,70 €
  Vaata toodet
 6. Hiina Õitega Jasmiinitee - Roheline tee jasmiiniga

  Hiina Õitega Jasmiinitee - Roheline tee jasmiiniga, Hiina

  Pakendis: 50 g

  Hiina lemmikjooki – jasmiiniteed – valmistatakse tohututes kogustes riigi seitsmes provintsis. Õiepungi korjatakse hommikul vara, koidikul. Seda tehakse sellel eesmärgil, et need püsiksid kauem avanemata. Pärast poolepäevast seismist õiepungad avanevad ja hakkavad levitama tugevat aroomi, millel on magus, lilleline, vürtsikas, puuvilja, soe, eksootiline ja paljud teised toonid.

  Kohvimaitse:
  3,30 €
  Vaata toodet
 7. Hiina Sencha - Roheline tee

  Hiina Sencha  - Roheline tee

  Pakendis: 50g

  Senchat toodetakse põhiliselt Hiina turu jaoks. See on aurutatud roheline tee. Tootmine tähendab värskete roheliste tee lehtede venitamist, rullimist ja kuivatamist.

  Kohvimaitse:
  2,90 €
  Vaata toodet
 8. Japan Sencha Kakegawa - jaapani roheline tee

  Japan Sencha Kakegawa - jaapani roheline tee

  Pakendis: 50g

  Japan Sencha Kakegawa – Kakegawa, Shizuoka prefektuur. Kange ja meeldiva aroomiga.

  Kohvimaitse:
  4,90 €
  Vaata toodet
 9. Matcha - Jaapani tseremoniaalne roheline tee, 40 g

  Matcha Kagoshima - Jaapani tseremoniaalne roheline tee

  Pakend: 40g metall purk.

  Matcha – see on pulbriks hõõrutud roheline tee, mida kasutatakse Jaapani teetseremoonia ajal. Arvatakse, et Matcha on segu erinevates istandustes kasvatatud erineva värvi, maitse ja aroomiga Gyokuro teesortidest. Kuid see pole üldsegi nii.

  Matchat kasvatatakse samuti nagu Gyokurot, kuid töötlemisviis on erinev – lehti kuivatatakse tervelt, eelnevalt peenestamata ning seejärel eemaldatakse neist leherootsud ja lehed. Sellise staadiumi teed nimetatakse Tencha. Veidi enne teetseremoonia algust hõõrutakse Tencha pulbritaoliseks ja nii saadaksegi Matcha.

  Kohvimaitse:
 10. Kinkekomplekt “HOSHI”

  Kinkekomplekt “HOSHI”

  Koostis:

  kinkekarp

  Matcha - Jaapani tseremoniaalne roheline tee - purk 40 g
  Chasen - Jaapani bambusest teevispel matcha pulbertee valmistamiseks, 5x11 cm
  Chawan - Matcha teekauss, 7,5x11 cm
  Chashaku - bambuslusikas matcha teepulbri jaoks, 1,6x16 cm

  See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks!

  HEA KINGIIDEE!

  Kohvimaitse:
  55,00 € 43,00 €
  Vaata toodet
 11. Kenya Marinyn - Premium must tee

  Kenya Marinyn - Premium must tee

  Pakendis: 50g

  “Marinyn” sorti tee toodetakse Saosa tehases, mis loodi 1929.a. See on ainus tehas Ida-Aafrikas, mis toodab teed ortodoksidele omases stiilis. See eriline sort toodetakse delikaatsest kloonist, mis arendati välja Aafrika mägismaades.

  Kohvimaitse:
  3,10 €
  Vaata toodet
 12. Assam TGFOP1 Corramore - Premium must tee

  Assam TGFOP1 Corramore - Premium must tee

  Pakendis: 50g

  Must tee Assam, Corramore, Darrang provintsist. India. Suvi. Mõõdukalt tugev, muljetavaldav tee kuldsete tee-tippude ja peenete lehtedega.

  Kohvimaitse:
  2,95 €
  Vaata toodet
 13. Assam TGFOPI - Must tee

  Assam TGFOPI - Must tee

  Pakendis: 50g

  Must tee Assam. India. Suvi. Mõõdukalt tugev, muljetavaldav tee kuldsete tee-tippude ja peenete lehtedega.

  Assami tee - on linnase-vürtsi maitsega ja seda peetakse üheks kangemaks ning küllastunumaks musta tee sordiks.

  Kohvimaitse:
  2,70 €
  Vaata toodet
 14. Ceylon OP1 “Pettiagalla“ - Must tee

  Ceylon OP1 “Pettiagalla“ - Must tee - Tseiloni tee

  Pakendis: 50 g

  Tseiloni tee Pettiagalla istandusest, mis asub Ratnapura kõrgmäestiku rajoonis. Korjatakse jaanuari ja veebruari jooksul, mil kuiv ja külm kliima on aromaatse tee küpsemiseks kõige soodsam. Valminud vaskpunasel tõmmisel on meeldejääv aroom ja küllastunud maitse.

  Kohvimaitse:
  2,70 €
  Vaata toodet
 15. China Lapsang Souchong - must tee

  China Lapsang Souchong - must tee

  Pakendis: 50 g

  Hiina musta teed valmistatakse küllaltki suurtest ja jämedatest teelehtedest ( souchong), mida ,,suitsutatakse”  männipuu saepuru, männipuidu või –käbide suitsus. Mustade teede seas on Lapsang Souchong  arvatavasti üks kõige iseloomulikuma aroomiga tee. Seda on võimatu märkamata jätta, kuid ka üheselt kirjeldada ei õnnestu mitte alati. Keegi leiab selles mustploomi meeldivaid noote, mõni aga suusamäärde lõhna. Lapsang Souchong oli Winston Churchilli lemmiktee.

  Kohvimaitse:
  3,30 €
  Vaata toodet
 16. Darjeeling FTGFOP1 - Must tee

  Darjeeling FTGFOP1 - Must tee

  Pakendis: 50 g

  India, Darjeeling region. Kõrgelt hinnatud, legendaarne tee Indiast. Maitses on tasakaalustunud puuviljad, pähkel ja taimsed nüansid, samuti on tunda Darjeelingule iseloomulikku muskaatset buketti.

  Kohvimaitse:
  3,30 €
  Vaata toodet
 17. Finest China Keemun Coungou - Hiina must tee

  Finest China Keemun Coungou - must tee, Hiina

  Pakend: 50 g

  Kimun – kõige tuntum Hiina must tee. Samal ajal kui Kimun tee on väga populaarne Euroopas, eriti Inglismaal, kus see oli kuningakoja lemmikjoogiks 160 aasta jooksul, on vaid vähesed Hiina elanikud saanud seda suurepärast teed maitsta. Traditsiooniliselt on hiinlased joonud oolungeid ja erinevaid rohelisi teesid ning hakkasid alles suhteliselt hiljuti mustale teele tähelepanu pöörama. Kimuni hakati kasvatama Qimeni maakonnas (Anhui provints). Samuti nimetatakse seda teed mõnikord selle veini ja puuviljade kõrvalmaitse ning eriti punase värvuse pärast ,,burgundia” teeks. Hiinas on Kimun tuntud kui tee ,,Gong fu” või ,,Coungou” , mis tähendab ,,hoolikalt valmistatud”. Kimuni peetakse traditsiooniliseks õhtuteeks.

  Kohvimaitse:
  2,95 €
  Vaata toodet
 18. Java OP Malabar - Must tee

  Java OP Malabar - Must tee

  Pakendis: 50 g

  Must lehetee Indoneesia Java saare suvisest korjest, püsiv värvus meenutab tseiloni teed, kuid on kerge puuviljanoodiga. Kergelt vürtsika, heleda, punaka värvusega tõmmisega. Selles sordis sisalduv suur teepungade arv toetab selle kõrget kvaliteeti.

  Kohvimaitse:
  2,70 €
  Vaata toodet
 19. China Milky Oolong - Oolong tee

  China Milky Oolong

  Pakendis: 50 g

  Oolong - punane tee («u-lung» - «must draakon») – hõivab koha fermenteerimata rohelise tee ja täielikult fermenteeritud musta tee vahel.

  China Milky Oolong – on suurepärane oolong tee, hästi avaldunud maitse ja koore õrna aroomiga.

 20. China Osmanthus Oolong - oolong tee

  China Osmanthus Oolong - oolong tee

  Pakendis: 50 g

  See on Hiina Guangxi provintsist pärit klassikaline oolong tee osmanthuse õitega.

  Tee on õrna maitse ja osmantuse lõhnaga, ning kauakestva virsiku järelmaitsega

  Osmantus kiirendab seedimisprotsessi ja pärsib söögiisu, mis aitab ka kaalu langetada.

  Kohvimaitse:
 21. China Pu Erh Tea - Hiina Puerh tee

  China Pu Erh Tea - Hiina Puerh tee

  Pakendis: 50 g

  Puerh (pu-er) – ebatavaline, iseloomuliku «mulla» kõrvalmaitsega suureleheline tee, mida võib põhimõtteliselt pidada ka iseseisvaks teeliigiks, ehkki hiinlased nimetavad seda sageli ka mustaks teeks.

  See, kes on korra Puerh teed proovinud, muutub selle austajaks kogu eluks. Hiinas ja mõningates teistes riikides tarvitatakse Puerh teed mitte ainult tugevatoimelise teejoogina, vaid ka ravimina paljude haiguste vastu. Õige valmistamise korral imab Pu-er endasse Maa tervendavat jõudu, mille annab hiljem imelise joogi kujul tagasi. Kaasaegsed uuringud näitavad, et see tee alandab veresuhkru taset, soodustab kõhnumist, mõjub soodsalt seedimisele, kustutab hästi janu, on bakteritsiidsete omadustega ja väljutab mürke. Sellepärast võidab Puerh tee üha suuremat populaarsust Jaapanis ja Lääne-Euroopa riikides, kus seda kutsutakse ilu, sihvakuse ja igavese nooruse teeks.

  Kohvimaitse: