PUERH TEE

   

 1. ASIAN HARMONY - Teede kinkekomplekt

  Asian Harmony - teede kinkekomplekt

  Komplektis:

  - Kinkekarp
  - China Milky Oolong - Hiina oolong tee - 50g
  - Japan Sencha Kakegawa - Jaapani roheline tee - 50g
  - Gen Mai Cha - Jaapani roheline tee - 50g
  - Pu Erh Mini Tuo Cha - Hiina puerh tee - 10 tk (50g)

  See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks! 

  21,50 €
  Vaata toodet
 2. China Pu Erh Tea - Hiina Puerh tee

  China Pu Erh Tea - Hiina Puerh tee

  Pakendis: 50 g

  Puerh (pu-er) – ebatavaline, iseloomuliku «mulla» kõrvalmaitsega suureleheline tee, mida võib põhimõtteliselt pidada ka iseseisvaks teeliigiks, ehkki hiinlased nimetavad seda sageli ka mustaks teeks.

  See, kes on korra Puerh teed proovinud, muutub selle austajaks kogu eluks. Hiinas ja mõningates teistes riikides tarvitatakse Puerh teed mitte ainult tugevatoimelise teejoogina, vaid ka ravimina paljude haiguste vastu. Õige valmistamise korral imab Pu-er endasse Maa tervendavat jõudu, mille annab hiljem imelise joogi kujul tagasi. Kaasaegsed uuringud näitavad, et see tee alandab veresuhkru taset, soodustab kõhnumist, mõjub soodsalt seedimisele, kustutab hästi janu, on bakteritsiidsete omadustega ja väljutab mürke. Sellepärast võidab Puerh tee üha suuremat populaarsust Jaapanis ja Lääne-Euroopa riikides, kus seda kutsutakse ilu, sihvakuse ja igavese nooruse teeks.

 3. Pu Erh Brick Chocolate - pressitud puerh tee

  Pu Erh Brick Chocolate

  Pakendis: 10 tk (~ 30 g)

  See on šokolaaditükkide kujuline pressitud must hiina tee Pu Erh. Selle tee valmistamisel kasutatakse  valminud suviseid teelehti „omas mahlas“. Kõigepealt teelehed peenestatakse, seejärel töödeldakse auruga ja pressitakse. Pärast seda toimub juba pressitud teevormide kuivatamine pidevalt muutuva temperatuurirežiimi juures. Küllastunud teetõmmis on merevaigu värvi. Pu Erh tee leevendab rasvase lihatoidu söömisest põhjustatud vaevusi. Rasvade lahustamisvõime poolest ei leidu sellele teele võrdväärset. Tee valmistamisel pannakse üks teetahvlitükk teekannu ja valatakse kuuma veega üle. Võib juua piima ja suhkruga.

  3,20 €
  Vaata toodet
 4. Puerh Mini Tuo cha - Hiina puerh tee

  Puerh Mini Tuo cha - Hiina puerh tee - linnupesa kujulise pressitud puerh

  Pakend: 10 tk pakendis (~ 50 g)

  See Yunnani provintsist pärit must hiina tee on linnupesa kujuline. Tuo cha valmistamisel kasutatakse täiskasvanud suviseid teelehekesi «omas mahlas». Algul need peenestatakse, edaspidi toimub auruga töötlemine ja pressimine. Seejärel toimub pressitud teevormide kuivatamine pidevalt muutuvate temperatuurirežiimide juures. Seda sorti iseloomustab erakordselt küllastatud teetõmmis. Rasvase lihatoidu söömisel võtab see tee ära raskustunde kõhus. Rasvade lahustamisvõime poolest ei ole sellele teele võrdväärset. Tee keeratakse valgesse filter-paberisse. Keetmisel eraldub paber vormi küljest. Üks Tuo cha vorm pannakse teekannu ja valatakse keeva veega üle. Võib juua piima ja suhkruga.

  4,90 €
  Vaata toodet
 5. TAO teede kinkekomplekt

  TAO - kinkekomplekt (Hiina teed)

  Komplektis:

  Kinkekarp
  - Hiina Sencha - Roheline tee - 50g
  - Hiina õitega jasmiinitee - roheline tee - 50g
  - Pu Erh Brick Chocolate - 10 tk
  - Finest China Keemun Coungou - must tee - 50g

  See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks!

  15,00 €
  Vaata toodet