ASIAN HARMONY - Teede kinkekomplekt

Tootekood: GIFT020 Kaubamärk: Laoseis:3 Tarneaeg: 3 tööpäeva

Asian Harmony - teede kinkekomplekt

Komplektis:

- Kinkekarp
- China Milky Oolong - Hiina oolong tee - 50g
- Japan Sencha Kakegawa - Jaapani roheline tee - 50g
- Gen Mai Cha - Jaapani roheline tee - 50g
- Pu Erh Mini Tuo Cha - Hiina puerh tee - 10 tk (50g)

See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks! 

21,50 €

Asian Harmony - teede kinkekomplekt

Komplektis:

- Kinkekarp
- China Milky Oolong - Hiina oolong tee - 50g
- Japan Sencha Kakegawa - Jaapani roheline tee - 50g
- Gen Mai Cha - Jaapani roheline tee - 50g
- Pu Erh Mini Tuo Cha - Hiina puerh tee - 10 tk (50g)

See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks! 

 

China Milky Oolong

Pakendis: 50 g

Oolong - punane tee («u-lung» - «must draakon») – hõivab koha fermenteerimata rohelise tee ja täielikult fermenteeritud musta tee vahel.
China Milky Oolong – on suurepärane oolong tee, hästi avaldunud maitse ja koore õrna aroomiga. Teelehtede aurutamisel kasutatakse piimaseerumit, mis annab sellele teele kordumatu piimaaroomi. Korjatakse kõige õrnemaid, kahe kolme lehekesega teepungi. Ehkki piima oolong on võrdlemisi noor teeliik, saavutas see tänu koorearoomile, mis lisab täiendava magus- aromaatse noodi, kiiresti populaarsuse. Ühe korra proovinud, soovite te seda üha uuesti ja uuesti juua. Kõigele lisaks soodustab see tee ka ainevahetust, toetab naha head seisundit ja vähendab kortse.

Valmistamisviis:
Tee kogus: 15-18 g/l
Vee temperatuur: 80-90 °С
Valmistamise aeg : 2-3 min

 

Japan Sencha Kakegawa - jaapani roheline tee

Pakendis: 50g

Japan Sencha Kakegawa – Kakegawa, Shizuoka prefektuur. Kange ja meeldiva aroomiga.

Sencha

Tooret selle tee valmistamiseks kogutakse kord aastas ja ainult mais. Omab suurepärast maitset ja toniseerivat efekti. Tagab tänu A-, B-, E- ja C- grupi vitamiinide ning samuti aminohapete ja kofeiini sisaldusele organismi normaalse funktsioneerimise. Tugevdab veresoonte seinu ja parandab oluliselt naha värvi. Sencha – see on igapäevatee.

 

Gen Mai Cha - Jaapani roheline tee

Pakend: 50g pakendis.

Gen Mai Cha – võimalik, et see on Jaapani teedest kõige eksootilisem. Seda segatakse röstitud töötlemata riisiga ja väikese koguse popkorniga. On küllastunud ja meeldiva aroomiga. Gen Mai Che teetõmmis on rohelist värvi, kuid segu koostisesse kuuluv riis lisab tõmmisele hägusust ja tihedust. Paljudel inimestel assotsieerub selle tee välimus supiga. Gen Mai Cha on väga toitev. Põhimõtteliselt võib Gen Mai Cha asendada kerget hommikueinet.

Valmistatakse kuni 90 °С-ni jahutatud allikaveest, lastakse 2-3 minutit tõmmata.

 

Puerh Mini Tuo cha - Hiina puerh tee - linnupesa kujulise pressitud puerh

Pakend: 10 tk pakendis (~ 50 g)

See Yunnani provintsist pärit must hiina tee on linnupesa kujuline. Tuo cha valmistamisel kasutatakse täiskasvanud suviseid teelehekesi «omas mahlas». Algul need peenestatakse, edaspidi toimub auruga töötlemine ja pressimine. Seejärel toimub pressitud teevormide kuivatamine pidevalt muutuvate temperatuurirežiimide juures. Seda sorti iseloomustab erakordselt küllastatud teetõmmis. Rasvase lihatoidu söömisel võtab see tee ära raskustunde kõhus. Rasvade lahustamisvõime poolest ei ole sellele teele võrdväärset. Tee keeratakse valgesse filter-paberisse. Keetmisel eraldub paber vormi küljest. Üks Tuo cha vorm pannakse teekannu ja valatakse keeva veega üle. Võib juua piima ja suhkruga.

Värv: tumepunane
Aroom: magus, mahe
Maitse: küllastatud, magusavõitu

Valmistamine: Võtke ühe väikese vormi kohta 150-200 ml vett. Veetemperatuur 100°С. Valmistamisaeg – 5 min. Kasulike omaduste tugevdamiseks võib veidi keeta. Võib juua piima ja suhkruga.