TAO teede kinkekomplekt

Tootekood: GIFT024 Kaubamärk: Laoseis:1 Tarneaeg: 3 tööpäeva

TAO - kinkekomplekt (Hiina teed)

Komplektis:

Kinkekarp
- Hiina Sencha - Roheline tee - 50g
- Hiina õitega jasmiinitee - roheline tee - 50g
- Pu Erh Brick Chocolate - 10 tk
- Finest China Keemun Coungou - must tee - 50g

See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks!

15,00 €

TAO - kinkekomplekt (Hiina teed)

Komplektis:

Kinkekarp
- Hiina Sencha - Roheline tee - 50g
- Hiina õitega jasmiinitee - roheline tee - 50g
- Pu Erh Brick Chocolate - 10 tk
- Finest China Keemun Coungou - must tee - 50g

See võiks olla suurepärane kingitus Jõuludeks või Uueks Aastaks!

 

Hiina Sencha  - Roheline tee

Senchat toodetakse põhiliselt Hiina turu jaoks. See on aurutatud roheline tee. Tootmine tähendab värskete roheliste tee lehtede venitamist, rullimist ja kuivatamist.

 

Hiina Õitega Jasmiinitee - Roheline tee jasmiiniga, Hiina

Hiina lemmikjooki – jasmiiniteed – valmistatakse tohututes kogustes riigi seitsmes provintsis. Õiepungi korjatakse hommikul vara, koidikul. Seda tehakse sellel eesmärgil, et need püsiksid kauem avanemata. Pärast poolepäevast seismist õiepungad avanevad ja hakkavad levitama tugevat aroomi, millel on magus, lilleline, vürtsikas, puuvilja, soe, eksootiline ja paljud teised toonid.

Koostis: roheline tee ja jasmiiniõied.

Valmistamisviis:
Tee kogus: 15-18 g/l
Vee temperatuur: 80-90 °С
Valmistamise aeg : 2 min

 

Pu Erh Brick Chocolate

Pakendis: 10 tk (~ 30 g)

See on šokolaaditükkide kujuline pressitud must hiina tee Pu Erh. Selle tee valmistamisel kasutatakse  valminud suviseid teelehti „omas mahlas“. Kõigepealt teelehed peenestatakse, seejärel töödeldakse auruga ja pressitakse. Pärast seda toimub juba pressitud teevormide kuivatamine pidevalt muutuva temperatuurirežiimi juures. Küllastunud teetõmmis on merevaigu värvi. Pu Erh tee leevendab rasvase lihatoidu söömisest põhjustatud vaevusi. Rasvade lahustamisvõime poolest ei leidu sellele teele võrdväärset. Tee valmistamisel pannakse üks teetahvlitükk teekannu ja valatakse kuuma veega üle. Võib juua piima ja suhkruga.

Valmistamine: üks tükk 150-200 ml vee kohta. Vee temperatuur 100°С . Tee valmistamise aeg 5 min. Kasulike omaduste tugevdamiseks võib veidi keeta. Võib juua piima ja suhkruga. Soovitav on tee valmistamiseks mitu korda kasutada.

 

Finest China Keemun Coungou - must tee, Hiina

Pakend: 50 g

Kimun – kõige tuntum Hiina must tee. Samal ajal kui Kimun tee on väga populaarne Euroopas, eriti Inglismaal, kus see oli kuningakoja lemmikjoogiks 160 aasta jooksul, on vaid vähesed Hiina elanikud saanud seda suurepärast teed maitsta. Traditsiooniliselt on hiinlased joonud oolungeid ja erinevaid rohelisi teesid ning hakkasid alles suhteliselt hiljuti mustale teele tähelepanu pöörama. Kimuni hakati kasvatama Qimeni maakonnas (Anhui provints). Samuti nimetatakse seda teed mõnikord selle veini ja puuviljade kõrvalmaitse ning eriti punase värvuse pärast ,,burgundia” teeks. Hiinas on Kimun tuntud kui tee ,,Gong fu” või ,,Coungou” , mis tähendab ,,hoolikalt valmistatud”. Kimuni peetakse traditsiooniliseks õhtuteeks. Sellele iseloomulikuks tunnuseks on omapärane aroom, sageli kergete suitsunootidega. Tee valmistamisel on selle tõmmisel punakas-pruun värvus meeldiva õie-puuvilja aroomi ja pehme maitse ning lilleõie spetsiifilise järelmaitsega. Tänu spetsiifilisele järelmaitsele sobib see tee suurpäraselt suhkru, piima ja sidruniga.

Valmistamisviis:
Tee kogus: 15-18 g/l
Vee temperatuur: 100°C
Valmistamise aeg: 4-5 min