JA slide show
You are here: Avaleht Uudised Suur 2015 aasta horoskoop - Kitse aasta horoskoop

Suur 2015 aasta horoskoop - Kitse aasta horoskoop

Prindi PDF

Suur 2015 aasta horoskoop - Kitse aasta horoskoop

Suur 2015 aasta horoskoop - Kitse aasta horoskoop

Idamaade kalendri järgi saab 2015. aastast Rohelise Puukitse aasta. Roheline Puukits hakkab valitsema seda aastat 19. veebruaril 2015. aastal esimese kuuloomise hetkel, kui Kuu on Veevalaja tähtkujus.

Üldine horoskoop 2015. aastaks

Vastavalt Idamaade horoskoobile toob Kits 2015. aastal sügavaid muudatusi igasse inimtegevuse valdkonda. Ja kuigi need muutused võivad osutuda positiivseteks, hakkavad teid mõjutama sellised tegurid nagu ettearvamatus, keevalisus ja kangekaelsus, kuna just sellised iseloomujooned on omased 2015. aasta valitsejale – Kitsele. Kuid iga inimene, kes tahab tuua oma ellu uudsust, võimalik, et isegi oma eluviisi täielikult muuta, saab sellel perioodil palju huvitavaid pakkumisi ja võimalusi.

Astroloogiline prognoos 2015. aastaks ei soovita mingisuguseid globaalseid plaane teha, sest Kitse aastal on selline tegevus mitte ainult kasutu, vaid ka tänamatu. Kangekaelne Kits võib kõik oma tahtmist mööda pea peale pöörata ja teil tuleb kiirkorras kõik oma kavatsused üle vaadata. Pärast möödunud Hobuse aastat, mis oli nii rahulik ja tasakaalukas, on Kitse kapriiside ja isemeelsusega raske harjuda, kuid seda tuleb ikkagi püüda teha.

2015. aastal toimub kaks täielikku kuu- ja päikesevarjutust. Need sündmused on iga inimese jaoks energeetiliselt väga tähtsad, seepärast tuleb nendel päevadel olla eriti ettevaatlik: võivad toimuda muutused nii ametialases kui ka isiklikus elus, kusjuures need ei pruugi alati positiivsed olla. Selleks, et need päevad ei osutuks teile saatuslikuks, ärge tehke läbimõtlemata samme, kaaluge võimalikke tagajärgi.

Kitse aasta tee 2015

Osta siit - Kitse aasta tee 2015 - Hea jõulukingitus!

Armuhoroskoop 2015. aastaks

Loomulikult püüdleb Kits siiralt ja kõigest jõust armastuse, külluse ja heaolu poole, kuid see, kuidas ta üritab oma eesmärke saavutada, ei pruugi kõigile meeldida. 2015. aasta kujuneb paljude jaoks oluliseks, kuna toob endaga kaasa palju muudatusi. Planeetide seis on sellel ajal soodne uute kontaktide loomiseks, huvitavateks kohtumisteks, romantilise suhte alguseks või uute sõprade leidmiseks.

Kõik inimesed muutuvad seltsivamaks, sõbralikumaks ning samuti paraneb uute kontaktide loomise oskus. Seepärast on sellel perioodil peadpööritavaid armuromaane jalaga segada, kuid samas on ka rohkelt armukirgi, kaasa arvatud tülid, skandaalid, lahutused ja vara jagamine. Võitlus armastatud inimese südame pärast ägeneb rivaalide vahel olulisel määral.

Abielupaarid viibivad Kitse aasta algusest saadik ülimalt ärritunud seisundis, nõudes teineteiselt üha uusi ja uusi tõendeid armastuse kohta. Paljud püsisuhtes isikud võivad lubada endale mitte ainult kerget flirti, vaid ka luua kõrvalsuhte. Ja siin on väga tähtis mitte asendada oma mõistust tulisusega ja mitte sooritada viga, mitte anda armastatud inimesele põhjust kahtlustada teid truudusetuses, kuna antud hetkel võivad tagajärjed selle suhte jaoks osutuda väga kurvaks.

Kuigi kirglikkus ja isegi agressiivsus armusuhetes võivad lahutuste arvu suurendada, siis tekib selle aastal juurde märgatavalt rohkem ka uusi perekondi. 2015. aasta soosib ka neid, kes ootavad perre täiendust. Sellel perioodil sündinud lapsed saavad aasta valitsejalt – Kitselt, hindamatuid kingitusi. Nendeks on hea kohanemisvõime mistahes eluoludega, võime mittestandardselt mõelda ja oskus leida väljapääs ka kõige keerulisematest olukordadest.

Karjäärihoroskoop 2015. aastaks

See aasta ei osutus karjääri edenemise seisukohast mitte eriti edukaks. Ja selle põhjuseks on paljude inimeste tahtmatus töötada endistviisi ehk siis täieliku kurnatuseni. Selle ajajärgu perenaine Puukits kingib inimkonnale uusi äriideid ja annab nõu, kuidas oma tööd kergendada, et vähem jõudu kulutades rohkem raha teenida.

Neile, kes ei tammu kohapeal ning soovivad kõiges areneda ja edasi liikuda, võib see aeg saada ideaalseks trampliiniks tulevaste võitude jaoks. Kuid suurem osa inimestest mõtleb rohkem puhkuse või olemküsimuste peale, teid huvitab rohkem uute suhete loomine või lihtsalt tühine ajaveetmine.

Teisest küljest saavad suurepärase võimaluse professionaalseks arenguks ja tõusuks ametiredelil need inimesed, kes asjaolude tõttu või tänu oma visadusele jätkavad palehigis töötamist. Kindlasti paneb juhtkond neid inimesi tähele ning on väga tõenäoline, et nende elu läheb paremuse poole. Lisaks sellele on Kitse aasta suurepärane aeg loometööd tegevatele inimestele, loovisiksustele, kes komponeerivad ja kirjutavad, leiutavad ja loovad. Just sellel aastal saavad paljud tuntuks ja kuulsaks.

Tiibeti Goji marjad Belgia šokolaadis

Osta siit - Goji marjad Belgia šokolaadis

Finantshoroskoop 2015. aastaks

Selle aasta valitseja Kitse muretus viib selleni, et paljud inimesed püüavad rohkem puhata, see aga tähendab suuremaid väljaminekuid. Ja kuigi see aasta soosib ühe hetkega rikastuda soovijaid ja lihtsalt õnnekütte, ei too riskimine sellel perioodil midagi head. Püüdke parem raha säästa või investeerida kinnisvarasse või muudesse riskivabadesse raha paigutamise võimalustesse.

Puukits soosib jõudeelu ja raha liigset kulutamist, lubades õnneotsijatele vastutasuks soosingut, kuid pidage meeles, et praegu ei tohiks liigselt riskida. Teie jaoks on tunduvalt kasulikum paigutada olemasolevad rahalised vahendid kinnisvarasse. Kuid riski maksimaalseks maandamiseks on siiski soovitatav sooritada suuri tehinguid 2015. aasta lõpupoole.

Aafrika mango ekstrakt Slim&Energy

Osta siit - Aafrika mango ekstrakt Slim&Energy

Tervisehoroskoop 2015. aastaks

Puukitse aastal tuleks erilist tähelepanu pöörata oma tervisele. Kui te põete kroonilisi haigusi, siis 2015. aasta horoskoop soovitab teil kõik arstide soovitused põhjalikult ja tähelepanelikult täita. Võimalike viirusinfektsioonide ärahoidmiseks tuleks kohe aasta algusest peale hakata tegelema nende profülaktikaga, sealhulgas aitab ka spordiga tegelemine.

2015. aasta tõotab kujuneda paljuski muretuks ajaks, seepärast on eelmise aastaga võrreldes üleelamisi ja muretsemist tunduvalt vähem. See võimaldab teil vältida närvivapustusi ja depressiooni langemist ning samuti kõiki sellest tulenevaid haigusi. Puukitse aastal tuleb tulega ümberkäimisel olla eriti ettevaatlik, järgida ohutustehnika eeskirju ning käituda transpordivahendi juhtimisel adekvaatselt.

Rohelise kohvioa ekstrakt - Slim & Energy - 120 kapslit

Osta siit - Rohelise kohvioa ekstrakt - Slim & Energy - 120 kapslit 1000mg

Horoskoop 2015. aastaks sodiaagimärkide järgi

Jäär (21.03 - 20.04)

Jäärade optimism võib 2015. aastal langeda, see aga võib omakorda põhjustada seda, et selle sodiaagimärgi esindajad jätavad hooletusse projektid, millega on viimastel aastatel aktiivselt tegelenud. Pole välistatud, et pettute selles, mida olete pidanud oma elueesmärgiks, väsite raskustega võitlemisest ja eelistate leida endale vähem koormava tegevuse. Ärge kiirustage järelduste tegemisega! Reaalse tulemuse saavutamisest on teil õige pisut puudu. Jätkake oma eesmärgi poole liikumist ja tasu selle eest saab olema selline, et kõik ümberringi ahhetavad vaimustusest. Ja kadedusest.

2015. aastal ootavad teid ees ka aktiivsed ümberpaiknemised. Eriti palju reisimist seisab teil ees esimesel kaheksal kuul. Te hakkate uusi linnu ja riike intensiivselt tundma õppima – kusagil puhkate suurepäraselt, kusagil leiate mõttekaaslasi ja äripartnereid ning mingisugune muu regioon kingib teile uue hobi. Teid ootab ees ka sissetulekute kasv. Loomulikult vaid sellisel tingimusel, et te ei lase käsi rüppe ega uju allavoolu.

Sõnn (21.04 - 20.05)

Sõnnidele on Kitse aasta soodne. Teid ootab ees järjekordne tõus karjääriredelil, kerge vaevaga rikastumine ja võimalus teid juba ammu ära tüüdanud kohustused kellegi teise õlule veeretada. Te võite kogu südamest tujutseda, tegeleda endaga, pöörata tähelepanu oma elu nendele valdkondadele, mille jaoks ei jätkunud 2014. aastal lihtsalt aega. Pealegi teeb selle aasta valitseja teid arvatavasti pisut järeleandlikumaks ning see mõjub positiivselt teie suhetele ümberolijatega – kes on valmis teid oma embusesse haarama ja täitma teie paljud soovid.

Lisaks sellele seisab teil saabuval aastal ees uute horisontide vallutamine – tuleb läbida kvalifikatsiooni tõstmise kursused, õppida kasutama ülikaasaegset tehnikat, laiendada äritegevust. Kõik see nõuab teilt paljudest konservatiivsetest vaadetest loobumist ja lojaalset suhtumist uuendustesse. Välistatud ei ole süvenemine kunsti või mingisugusesse religiooniõpetusse.

Kaksikud (21.05 - 21.06)

Kaksikud hakkavad 2015. aastal „lendlema ja hõljuma”, eriti need, kes puutuvad kokku kunsti või loominguga. Teid tiivustavad uued ideed, te proovite korduvalt enda peal erinevaid maske, arendate endas paljusid andeid. Kõik see tagab teile hea sissetuleku ja võimalik, et ka populaarsuse.

Kuid hoolimata teie suurest soovist jäädagi kaaluta olekusse, peate siiski maa peale laskuma. Saabuv aasta nõuab teilt enesedistsipliini, pidevalt täpset planeerimist ja vastutust, vastasel korral võivad mõned teie projektidest muutuda õhulossideks ning mõned kavatsused jäävadki realiseerimata.

Lisaks sellele tuleb teil veel ka palju tähelepanu oma tervisele pöörata – ohus on teie närvisüsteem. Nii et olete sunnitud oma senise eluviisi üle vaatama ning otsima elujõu ja inspiratsiooni allikat, mis ei ohusta teie enesetunnet. Pole välistatud, et leiate selle rikkalike vaimsete traditsioonidega riigist.

Vähk (22.06 - 22.07)

Vähkide jaoks kujuneb 2015. aasta keeruliseks. Võimalik, et allute korduvalt pessimistlikele meeleoludele, teil on raske mingisuguste muudatustega kohaneda ja mingisuguseid uuendusi vastu võtta. Muuseas, kui teie kõrval on inimesed, kes teid kaitsevad ja hoiavad, siis te saate kõigi raskustega hakkama, kuna osa teie probleemidest ja raskustest võtavad enda õlule need, kelle peale te olete harjunud lootma. Nii et ärge vältige suhtlemist – saabuval aastal sõltub sellest väga palju.

Ka rahaasjadega ei ole kõik nii ühemõtteline. Kui te olete eelnevate aastate jooksul kogunud korraliku kapitali, siis see mitmekordistub ja toimub see arvatavasti ajavahemikus märtsist juulini. Kuid kui te elate palgapäevast palgapäevani (mida on raske uskuda), siis tuleb teil otsida täiendavaid tuluallikaid, kuna teie teenitud rahast ei jätku mingil põhjusel isegi esmavajaduste rahuldamiseks. Peale selle võib teil raha vaja minna ka oma organismi korrastamiseks.

Lõvi (23.07 - 22.08)

Lõvi ootab ees küllaltki kerge aasta. Tõsi, see ei tähenda küll seda, et vabanete nii lihtsalt kõikidest praegustest probleemidest. Pigem juhtum nii, et  te lihtsalt muudate oma prioriteete ega hakka muretsema selle pärast, mis praegu negatiivseid emotsioone tekitab. See aga võimaldab teil omakorda tunda lõbu sellest tegevusest, mis antud hetkel on teie jaoks ebameeldiv või liiga koormav.

Lisaks sellele ootavad teid ees ka huvitavad projektid, mis võimaldavad teil oma andeid täielikult realiseerida, samuti tõus karjääriredelil, mis toob endaga kaasa sissetulekute suurenemise. 2015. aasta kujuneb teie jaoks ka reisimise ajaks. Need reisid avardavad oluliselt teie silmaringi, tõstavad teid uuele ametialasele, loomingulisele ja vaimsele tasandile, mõjuvad soodsalt hingele ja kehale. Teid ootavad ees ka suured ostud, samuti populaarsuse saavutamine või selle kindlustamine. Kuid seejuures pole välistatud, et sügisel toimub asjaajamistes seisak.

Neitsi (23.08 - 23.09)

Neitsite jaoks võib 2015. aasta osutuda murranguliseks. Pole välistatud, et otsustate algatada oma elus suuri muudatusi ning muuta mitte ainult tööd, vaid ka elukohta. Kuid pidage seejuures meeles, et kui te teete seda augusti keskel, siis suundute tundmatusse, mis ilmselt teid avali süli vastu ei võta. Nii et kõiki saatuslikke otsuseid tasub tasakaalukalt vastu võtta, orienteerudes mitte sellele, mida võite selle tulemusena võita, vaid sellele, mida võite kaotada.

„Žanri kriis” – see ei ole veel põhjus jätta see, millesse te olete juba nii palju jõudu ja tööd pannud. Kui te jätkate valitud suunas liikumist, siis kokkuvõttes saavutate uskumatuid kõrgusi, saavutate finantsilise sõltumatuse, korrastate suhted sõpradega, kellega teil on praegu teatud lahkarvamused. Lisaks sellele ootab teid sügisel ees teie jaoks erakordselt tähtis sündmus, mis määratleb teie edasise eksisteerimise mitmeks aastaks ette, ja selleks, et see saaks toimuda, ei pea üldsegi lõhkuma seda, mida praegu omate.

Kaalud (24.09 - 23.10)

Kaalude jaoks osutub 2015. aasta väikeste kaotuste ja suurte saavutuste perioodiks. Kõik see, mida kaotate, vabastab teid ja avab teile uksed helgesse tulevikku, seepärast ärge hoidke minevikust kinni ja võtke vastu kõik, mida Saatus teile kingib. Teile avaneb võimalus teenida tunduvalt rohkem kui praegu, ja ka protsess ise muutub meeldivamaks. Kuid selleks tuleb teil midagi õppida ja uusi tehnoloogiaid omandada. Ärge laiselge, pange prioriteedid õigesti paika, ärge laske käest seda., mis teile ise sülle kukub ning ärge laske ümberolijatel teie otsuseid mõjutada.

Arvatavasti tuleb teil saabuval aastal lahendada kinnisvaraga seotud küsimusi – te hakkate midagi ostma, müüma või vahetama. Pole välistatud, et seda nõuavad asjaolud, mis on seotud teie sugulaste või teie oma isiksusliku staatuse muutumisega. Teid ootab ees ka suurepärane reis, mis annab teile tunduvalt rohkem kui arvata võisite.

Skorpion (24.10 - 22.11)

Skorpione ootab 2015. aastal ees oluline progress. Ilmselt kaob teie elust järk-järgult see, mis pidurdas teid üle kahe aasta, ei lasknud teil püstitatud eesmärke saavutada või nautida maksimaalselt oma töövilju. Te tunnete end vabamana, teie ees avanevad paljud teed. Kõige tähtsam on teha õige valik. Peale selle soovitatakse teile tungivalt mitte kolida (ei uude korterisse, ega uude linna), või oodata sellega äärmisel juhul sügiseni. Üldiselt on kõik augusti keskpaigani toimuvad ümberpaiknemised, sealhulgas ka töövahetus, ebaõnnestunud.

Selle eest aga toovad teile tohutut kasu uued ärisidemed, eriti siis, kui teil on oma äri. Avaneb võimalus seda laiendada või anda sellele perspektiivsem suund ning 2015. aastal saadud partnerid aitavad teid selles. Kui te aga töötate „onu heaks”, siis ootab teid ees mitte küll väga kiire, kuid stabiilne tõus ametiredelil ja sissetulekute kasv.

Ambur (23.11 - 21.12)

Amburid võivad 2015. aastal puutuda kokku piirangutega, millega pole mitte kunagi varem tegemist teinud. On üsna tõenäoline, et mingisugune osa teie ametialasest tegevusest satub keelu alla ja te olete sunnitud sellega leppima või siis otsima selle vältimiseks mingisuguseid kõrvalteid. Võimalik, et kujunenud olukorrast saab heaks väljapääsuks pikaajaliste lepingute sõlmimine välispartneritega või üleüldse kolimine teise riiki, kus ei ole tabusid, mis ei lase teil täisväärtuslikult funktsioneerida ja püstitatud eesmärke saavutada.

Ning sõltumata sellest, kas te hakkate teiste riikide esindajatega koostööd tegema või mitte, tuleb teil oma võõrkeeleoskust „värskendada” või selle omandamist nullist alustada. Ja pole välistatud, et teil tekib soov liikuda vabalt riikides, mida te tavaliselt ainult turismireiside ajal külastasite. Peale selle ootavad teid ees ka mingisugused muud uued teadmised – neid läheb teil vaja selleks, et tõusta karjääriredelil või isiksuse tasandil järgmisele astmele.

Kaljukits (22.12 - 20.01)

Kaljukitsede jaoks kujuneb 2015. aasta järjekordseks perioodiks, millal tuleb vabaneda millestki sellisest, mis segab selle sodiaagimärgi esindajatel püstitatud eesmärke saavutada. Ja mida aktiivsemalt te hakkate pidurdavate teguritega võitlema, seda edukamaks kujuneb teie karjäär ning isiksuslik areng. Kui te tunnete ennast vabamalt, siis tekib teil võimalus rahuldada oma ambitsioone, suurendada sissetulekuid ja tõusta vaimse arengu järgmisele tasandile. See omakorda tõmbab teie juurde inimesi, kes võtavad teid oma kogukonda ning aitavad sõna ja teoga.

Võimalik, et hakkate saabuval aastal tegelema veel ka metseenlusega või lihtsalt rohkem teatris, kunstinäitustel ja kinos käima. On võimalik, et teie tõmme kunsti poole annab teile tõuke loomingulisteks eksperimentideks. Ja isegi kui te polnud kunagi varem pintslit käes hoidnud ega ühtegi jutustust kirjutanud, siis antud perioodil võivad teis ärgata anded, millest teil aimugi ei olnud.

Veevalaja (21.01 - 18.02)

Veevalajaid ootab 2015. aastal ees aktiivne loominguline eneserealiseerimine, mis viib selle sodiaagimärgi esindajad edu ja sotsiaalse hierarhia tippu. Seejuures pole välistatud, et saate populaarseks mitte ainult oma riigis, vaid ka välismaal. Tõsi küll, seejuures võivad tekkida mingisugused probleemid viisade või piiriületusega. Seega, kui teil on plaanis aktiivselt reisida, siis makske õigeaegselt maksud ja jälgige, millal lõpeb välispassi kehtivusaeg.

Lisaks sellele toob saabuv aasta teile eduka kollektiivse tegevuse. Te leiate oma kolleegide või äripartneritega kergesti ühise keele ning see avaldub positiivselt ka tulemustel. Seepärast võimaldab mõnede projektide edukas realiseerimine saada uue ametikoha või siis soetada kallihinnalise asja, millest olete juba ammu unistanud. Lisaks sellele leiate ka usaldusväärseid sõpru.

Kalad (19.02 - 20.03)

Kaladele võib 2015. a Kitse aasta lisada ebaratsionaalset kangekaelsust. Pole välistatud, et selle asemel, et teha teist paadunud konformist, muudab ta teid perfektsionistiks ning te hakkate püüdlema ideaali poole seal, kus võiks olukorra vabaks lasta ja ujuda allavoolu. Ärge tekitage endale mittevajalikke probleeme, muresid on saabuval aastal niigi küllaga – erilist tähelepanu vajavad ilmselt sugulased, nii vanema kui ka noorema põlvkonna omad.

Lisaks sellele on küpsemas muudatused, mis on seotud teie eksistentsi ametialase sfääriga. Kui te olete valmis võtma enda peale lisavastutust või mingisuguseid teie jaoks harjumatuid kohustusi, siis te ei pea mitte ainult midagi uut juurde õppima, vaid ka uusi sidemeid looma. Kui teid aga teie töö ei rahulda ja te ei soovi, et kohustusi juurde tuleks, siis on tõenäoline, et vahetate oma ametikoha millegi vähem vaevanõudva vastu välja ning hakkate vabal ajal tegelema sellega, mida olete juba väga kaua pideva hõivatuse tõttu kogu aeg edasi lükanud.

Jõulutee - Jõulukingitus

Osta siit - Julutee