Routin 1883 Irish Cream - Iiri kreemi maitsega kohvisiirup 1 l

Tootekood: S004 Kaubamärk: Routin 1883 Laoseis:Laost otsas Tarneaeg: 3 tööpäeva

Iiri kreemi maitsega kohvisiirup - Irish Cream Coffee Syrup Philibert Routin 1883

Pakend: 1 liiter - 100 cl

Värv: Must
Haistmine: Võimas aroom meenutab magus Irish Cream
Maitse: Harmoonia kohvi, magus karamelli ja viski

14,80 € 14,80 €/L

Iiri kreemi maitsega kohvisiirup - Irish Cream Coffee Syrup Philibert Routin 1883

Pakend: 1 liiter - 100 cl

Värv: Must
Haistmine: Võimas aroom meenutab magus Irish Cream
Maitse: Harmoonia kohvi, magus karamelli ja viski

 

Philibert Routin 1883 kohvisiirupid - annavad Teie kohvile unustamatu maitse

Tuju tõstmiseks, positiivse meeleolu loomiseks ning uute maitseelamuste saamiseks võite te oma kohvile alati lisada natuke kohvisiirupit. Te saate värskete marjade, puuviljade, vürtside ja šokolaadi ebatavalisest kooslusest suurepärase naudingu ja rahulduse.

Pakume Teile suurepärase kvaliteedi ja ületamatu maitsega «Philibert Routin 1883» kohvisiirupeid. Need siirupid on mõeldud kasutamiseks baristadele ja baarmenidele, mida kinnitab ka etiketil olev spetsiaalne märk. Samuti vastavad need siirupid eurostandardi kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele.

Prantsuse kompanii «Philibert Routin 1883», mis asutati 1883. a. likööride, siirupite ja aperitiivide tootmiseks, on rohkem kui 100. aasta jooksul suutnud säilitada siirupite valmistamise algretseptuuri, mis tagab nende muutumatult ehtsa maitse. Siirupite valmistamisel kasutatakse vaid firma valduses olevaid teadmisi destillatsioonist ja naturaalsete puuviljadega aromatiseerimisest ning samuti Alpides kasvavaid taimi.

«Philibert Routin 1883» tootmisel kasutatakse spetsiaalselt puhastatud Alpide mägipiirkonna vett ja õigesti valitud naturaalseid koostisosi, mis ei sisalda rasva ega kolesteriini. «Philibert Routin 1883» siirupeid toodetakse traditsiooniliste meetoditega, samuti uusimaid tehnoloogiaid kasutades, mis võimaldab konservante ja sünteetilisi värvaineid kasutamata säilitada valmistootes naturaalseid maitseomadusi 3. aasta jooksul.

«Philibert Routin 1883» siirupite koostisosad taluvad ideaalselt kõrget temperatuuri, ei kalgenda piima, säilitavad oma aroomi nii cappuccino, latte või espresso tassis. «Philibert Routin 1883» siirupitel on avar kasutusvaldkond (kuumad ja külmad joogid, alkohoolsed ja alkoholivabad kokteilijoogid, jäätis, küpsetised jmt.) ning võttes arvesse antud siirupite kõrget kontsentratsiooni, kulub teil teiste konkureerivate siirupimarkidega võrreldes intensiivsema maitse saamiseks vähemalt 30% võrra vähem siirupit!

«Philibert Routin 1883» siirupeid saab kasutada järgmiste toodete valmistamisel:

Kohvijoogid
Alkoholiga ja alkoholivabad kokteilid
Joogid itaalia soodaveest (mineraalvesi siirupiga)
Tee ja teejoogid
Piimakokteilid
Jäätis
Desserdid ja küpsetised
Granite joogid
Kondiitritooted

Ühele kohvitassile piisab 7,5 ml kogusest siirupist või ühest vajutusest dosaatorile, mida saab pudelile keerata.