JA slide show
You are here: Avaleht E-pood Superfoods ja toidulisandid Rohelise kohvioa ekstrakt 1000mg - Slim & Energy - 60 kapslit
Prindi
Rohelise kohvioa ekstrakt 1000mg - Slim & Energy - 120 kapslitRohelise kohvioa ekstrakt vaarikaketoonidega, 120 kapslit

Rohelise kohvioa ekstrakt 1000mg - Slim & Energy - 60 kapslit
Vaata suurt pilti


Rohelise kohvioa ekstrakt 1000mg - Slim & Energy - 60 kapslit

( Suurbritannia )
Hind: €15.00
€10.00
Säästad: €5.00


Rohelise kohvioa ekstrakt - Slim & Energy - 60 kapslit

Roheliste kohviubade ekstrakti kasulikud omadused:

- soodustab kaalu langetamist tänu klorogeenhappe kõrgele sisaldusele (50% klorogeenhapet), mis aeglustab glükoosi vabanemist organismis. Glükoosi (suhkru) sisaldus veres langeb ning organism hakkab tootma energiat lõhustades selleks maksas ladestunud rasvu.

- parandab tänu toniinide ja kofeiini sisaldusele enesetunnet ning tekitab võimsa energialaengu. Kofeiini kasutatakse ammusest ajast toniseeriva vahendina, mis stimuleerib füüsilist ja vaimset aktiivsust.

- on tugeva antioksüdantse toimega, s.t omab võimet absorbeerida ja neutraliseerida vabade radikaalide hävitavat toimet, mis on võimelised kahjustama rakke ja avaldama negatiivset mõju meie DNA-le. Rohelise kohvi antioksüdantsed omadused on seletatavad selles leiduvate polüfenoolide kõrge sisaldusega, samuti kaheksast viie haruldase ja asendamatu suhkru, mono- ja polüsahhariidi sisaldusega.

Kapsli koostis: roheliste kohviubade ekstrakt (50% klorogeenhapet) 40:1 – s.t 25 mg on ekvivalentne 1000 mg, samuti mikrokristalliline tselluloos, magneesiumstearaat, Želatiinikapsel.

Manustamine: tarvitada 1 kapsel 2 korda päevas. Nimetatud annust mitte ületada.

Tähelepanu: ei soovitata rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele, samuti alla 18-aastastele lastele. Rohelise kohvi ekstrakt - see on biolisand ega ole ravim, selle tarvitamine ei asenda tasakaalustatud dieeti ega tervislikku eluviisi. Kui te tarvitate ravimeid, siis konsulteerige oma raviarstiga. Kui teil tekkis mingisugune allergiline reaktsioon, siis katkestage viivitamatult antud biolisandi tarvitamine ning  pöörduge arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Haavandtõve, kõrgendatud arteriaalse vererõhu ja kilpnäärmehaiguste korral tuleb rohelise kohvi baasil valmistatud jooke ja preparaate tarvitada ettevaatusega ning parem on eelnevalt arstiga konsulteerida.

 

Kas rohelise kohvi ekstrakt aitab tõepoolest kõhnuda?

Maailm kuulis rohelise kohvi kasulikkusest esmakordselt meditsiinilises vestlussaates The Dr. Oz Show. Doktor Mehmet OZ - tervise- ja ilumaailmas üks lugupeetumaid ning mõjukamaid inimesi, kellel õnnestub ühildada südamekirurgi, tervisliku eluviisi spetsialisti ja populaarse showmehe karjäär. Teda on korduvalt valitud „aasta arstiks”, tema dieete kasutavad kuulsused, tema nõuandeid järgivad inimesed kogu maailmas.

Doktor Oz'i Show - see on USA-s väga populaarne tervisesaade. Ühes oma saates rääkis doktor Oz rohelise kohvi ekstraktist ja selle kasulikust toimest kõhnumisele. Ta nimetas rohelist kohvi sõna otseses mõttes „ime-toiduaineks”, mis aitab paljudel kehakaalu langetada. Tema avaldus tugines uuringu tulemustele, mille viisid läbi mõned USA teadlased.

Selle uuringu autorid on: Vinson JA, Burnham BR, Nagendran MV. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22291473

Uuringuks valiti välja 16 täiskasvanud inimesest koosnev rühm, kes tarvitas 12 nädala jooksul erinevates annustes (700 mg või 1050 mg iga päev) rohelise kohvi ekstrakti. Tasub märkida, et kõik 16 katsealust olid ülekaalulised, s.t nende kehamassiindeks oli üle 25. Katsealused kaotasid oma kaalust keskmiselt 8 kg – see on ligikaudu 10% nende kehamassist. See on vapustav tulemus, sest katsealused ei muutnud oma eluviisi.

Pärast doktor Ozi esimest saadet hakati teda süüdistama selles, justkui sooviks ta rohelisele kohvile reklaami teha ja et tal on sellega seoses ärihuvid. Ja siis otsustas ta viia läbi oma uuringu. Eetrisse läks saate teine seeria teemal „rohelise kohvi ekstrakt kõhnumiseks”. Kõik sellesse saatesse kutsutud show pealtvaatajad võtsid eksperimendist osa (üle 100 naise, vanuses 35 kuni 49 aastat, kes kõik olid ülekaalulised ning kelle kehamassiindeks jäi vahemikku 25 kuni 45). Pooled naistest said kapslid rohelise kohvi ekstraktiga, teisele poolele anti platseebotabletid. Neile seati üks tingimus - mitte muuta oma toitumisharjumusi ega eluviisi.

Eksperimendi tulemused: keskmiselt vähenes rohelise kohvi ekstrakti tarvitanud naiste kehakaal 2 nädalaga 1,2 kg (parim tulemus 2 kg). Osavõtjate annused: 400 mg 3 korda päevas, 30 min enne sööki. Platseebotabletti tarvitanud naised kõhnusid keskmiselt 0,4 kg võrra.

Eksperiment näitas, et rohelise kohvi ekstrakt toimib tõepoolest. Eksperimendis osalejad kaotasid ilma igasuguste dieetide ja füüsiliste harjutusteta 2 kg 2 nädala jooksul. Spetsialistide sõnul on see optimaalne kõhnumise kiirus, mis organismi ei kahjusta.

Lindsay Duncan, ülipopulaarne USA dietoloog, kuulsa „Ravitoitumise kliinikud” asutaja, tuntud poliitikute, Hollywoodi, televisiooni, muusika- ja sporditähtede toitumiskonsultant; rohkearvuliste preemiate ja autasude laureaat on samuti rohelise kohvi ekstrakti toime suhtes väga positiivset arvamust avaldanud:

„Harilikult ma ei soovita selliseid kõhnumislisandeid, milledel võib kohata selliseid pealiskirju nagu „aitab kaalu lihtsalt langetada” või „kaalu kiire langetamine”. Kuid rohelise tee ekstrakt näitas tõepoolest häid tulemusi. Aga kui koostate veel individuaalse dieedikava ja lisate füüsilised harjutused, siis kaob kaal tunduvalt kiiremini! Pidage meeles, et roheline kohv – see on toidulisand, mis aitab kõhnuda, kuid lisaks selle tarvitamisele ei tohiks unustada ka sporti ja tervislikku toitumist.”

Kuidas roheline kohv toimib?

Paljud võivad otsustada, et peamine aine, mis kõhnumist mõjutab – on kofeiin. Kuid kofeiinil ei ole kõhnumisega midagi pistmist, rohelises kohvis on seda 4-5 korda vähem kui tavalises mustas kohvis. Peamiseks toimeaineks on klorogeenhape, mis laguneb kohviubade röstimisel ning seepärast seda mustas kohvis ei leidu.

See hape on niivõrd võimas antioksüdant, et mõjutab ainevahetusprotsesse, neid kiirendades ja sellega kaalu alanemist esile kutsudes, mis vastava füüsilise koormuse juures saavutab normaalse väärtuse. Lisaks sellele on klorogeenhappel veresooni laiendav toime, soodustades sellega arteriaalse vererõhu väikest langust.

Klorogeenhape vähendab insuliini sünteesi, mis võib olla kasulik inimestele, kes põevad suhkrudiabeeti. Soolestikus vähendab see glükoosi ja rasvade imendumist ning seetõttu pärast rohelistest ubadest või nende ekstrakti sisaldavatest preparaatidest valmistatud jookide pikaajalist tarvitamist väheneb inimese kehakaal märgatavalt isegi toiduratsiooni korrigeerimiseta ja minimaalse füüsilise koormuse juures.

Roheline kohv mitte ainult ei põleta rasva, vaid takistab ka selle edasist ladestumist. Erinevalt teistest dieediks kasutatavatest vahenditest, käivitab rohelise kohvi tarvitamine kõhnumisprotsessi loomulikul viisil. Toode on iseenesest looduslik ning selle tarvitamine ei tekita mitte mingeid kõrvaltoimeid.

Rohelise kohvi ekstrakt - Slim & Energy

(rohelise kohvioa ekstrakt)Sulle võivad huvi pakkuda ka see toode/need tooted

Guarana - jahvatatud, 50g
Guarana - jahvatatud, 50g
€4.00
Korea ženšenn tabletid, 100 tk
Korea ženšenn tabletid, 100 tk
€20.00
€12.00
Säästad: €8.00
Ingveri Fitness tee - taimetee
Ingveri Fitness tee - taimetee
€2.50