Jahvatatud rohelised kohvioad 250g

Tootekood: KOHV050 Kaubamärk: Slim&Energy Laoseis:Laost otsas Tarneaeg: 3 tööpäeva

Jahvatatud rohelised kohvioad 250g

Slim&Energy – see on 100% naturaalsed jahvatatud rohelised kohvioad. Brasiilias kasvatatud Arabica Santos sorti kõrge kvaliteediga rohelised kohvioad.
Saleneme ja parandame oma tervist roheliste kohviubade abil.

Jahvatatud rohelised kohvioad Slim&Energy - 250 g pakendis

12,00 € 6,00 € 48,00 €/Kg

Jahvatatud rohelised kohvioad 250g

Slim&Energy – see on 100% naturaalsed jahvatatud rohelised kohvioad. Brasiilias kasvatatud Arabica Santos sorti kõrge kvaliteediga rohelised kohvioad.
Saleneme ja parandame oma tervist roheliste kohviubade abil.

Jahvatatud rohelised kohvioad Slim&Energy - 250 g pakendis

Slim&Energy green coffee jahvatatud rohelised kohvioad kehakaalu langetamiseks ja elujõu suurendamiseks

  • Põletab rasvu
  • Suurendab elujõudu
  • On võimas antioksüdant
  • Parandab organismi üldseisundit
  • Slim&Energy ground green coffee soodustab kaalu langetamist

Slim&Energy jahvatatud rohelised kohvioad vähendavad oluliselt söögiisu ning võimaldavad tänu klorogeenhappe kõrgendatud sisaldusele liigse kehakaaluga efektiivselt võidelda. Klorogeenhape on üheks naturaalseks looduslikuks komponendiks, mis sunnib inimese organismi rasvu põletama. Samuti võivad jahvatatud rohelised kohvioad aidata sportlastel vähendada lihasväsimust, kuna aitavad organismil põletada rohkem rasvu kui süsivesikuid.

  • Slim&Energy ground green coffee suurendab elujõudu ja parandab enesetunnet

Tänu toniinide ja kofeiini kõrgendatud sisaldusele parandavad jahvatatud rohelised kohvioad enesetunnet ja annavad võimsa energialaengu. Kofeiini kasutatakse ammusest ajast toniseeriva vahendina, mis stimuleerib füüsilist ja vaimset aktiivsust.

See võib aidata spasmaatiliste peavalude (migreenide) korral, parandab mälu ja lümfidrenaazi, stimuleerib südame- ja veresoonkonnasüsteemi tööd.

Rohelistes kohviubades on aminohappeid 2 korda rohkem kui röstitud kohvis. Rohelised kohvioad aitavad säilitada normaalset veresuhkrutaset.

  • Slim&Energy ground green coffee on võimas antioksüdant

Rohelistes röstimata kohviubades sisalduv klorogeenhape on ülivõimas antioksüdant, mis puhastab organismi vabadest radikaalidest. Rohelised kohvioad sisaldavad rohkem antioksüdante kui punane vein, oliiviõli ja isegi roheline tee. Antioksüdandid aeglustavad vananemisprotsessi, aitavad vabaneda väsimusest, hoiavad ära veresoonte ummistumise, puhastavad organismi ja tugevdavad immuunsüsteemi.

Kuidas rohelistest kohviubadest kohvi valmistada?

Rohelistest kohviubadest valmistatakse kohvi täpselt samamoodi nagu tavalistest röstitud kohviubadest. Jahvatatud rohelised kohvioad valmistada nagu filtrikohvi, kannukohvi, presskannukohvi või Türgi kohvi.

Rohelistest kohviubadest saab valmistada kohvi ka tavalises kruusis või kohvikannus. Võtame 2-3 teelusikatäit jahvatatud rohelisi kohviubasid, valame üle 92- 96 kraadise temperatuuriga kuuma veega ja laseme 5 minuti jooksul tõmmata. Vajaduse korral võib valminud kohvi läbi sõela kurnata.
Rohelistest kohviubadest valmistatud kohvil on mahe ja meeldiv maitse.

Kuidas roheliste kohviubade abil kõhnuda?

Kõhnumise eesmärgil soovitame juua päevas ilma suhkru ja piimata 2-3 tassi Slim&Energy rohelistest kohviubadest valmistatud kohvi. Jooge rohelistest kohviubadest valmistatud kohvi 15 min enne sööki, see aitab vähendada söögiisu, või siis 30-45 min pärast söömist.

Kõhnumisefekti tugevdamiseks soovitame õigesti toituda ning mitte tarvitada rasvast ja ebatervislikku toitu. Tehke sporti, sest just aktiivsete liigutuste korral hakkab rohelistes kohviubades sisalduv klorogeeenhape rasvu kõige efektiivsemalt põletama.

Vastunäidustusedhüpertoonia, südametegevuse häired, individuaalne talumatus, rasedus.