Promo
You are here: Главная Магазин 2. Новинки Maca Ekstrakt pulber, 100 g
Версия для печати
Lapacho Orange – “Inkade tee”Mahe jaanikaunapulber, 200 g

Maca Ekstrakt pulber, 100 g
Увеличить


Maca Ekstrakt pulber, 100 g

( Poola )
Цена: €7.50


Maca Ekstrakt pulber, 100 g

100% Maca Ekstrakt 4:1 (Lepidium meyenii Walp), 100 g Maca Ekstrakt = 400 g Maca pulbrit

Päritolumaa: Peruu

Maca on kõrgel Peruu mägedes kasvav redisetaoline ristõieline taim, kelle toitaineterikkast juurest valmistatud jahu on Lõuna-Ameerikas kasutatud juba sadu aastaid eelkõige jõu, vastupidavuse ja libiido suurendamiseks.

Maca on adaptogeen, mida kasutatakse, et tõsta keha võimekust tulla toime pidevalt muutuvate keskkonnateguritega, sealhulgas stressiga. Pikalt kestev stress hakkab koormama immuunsüsteemi, nõrgendab keha võimet seedida toitu ja häirib hormoonide tööd.

Maca sisaldab 18 aminohapet, teatavaid taimesteroole, rohkesti vitamiine (B1, B2, B6, C, E), samuti mineraalaineid ja mikroelemente, eriti kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, väävlit, rauda, fosforit, tsinki, vaske, väävlit ja mangaani.

Maca toimib hormoontegevuse tasakaalustajana mõlema soo esindajatel ja maca mõju seksuaalhimu tõstjana on Peruu vanades kultuurides hästi tuntud. Ajaloost on teada, et näiteks inka sõduritele söödeti enne lahingusse minekut macat, et tõsta nende võitlusvõimet.

Paljud naised saavad aga macast abi menstruatsioonivalude, PMS-i nähtude, limaskestade kuivamise ja kuumahoogude korral.

Tõstab seksuaaliha ja seemnevedeliku kogust meestel.

Traditsiooniliselt on macat kasutatud ka meelte selginemiseks, mälu arendamiseks, masenduse leevendamiseks ja unekvaliteedi parandamiseks.

 

Kasutusjuhend: kuni 6 g päevas (ca 2 teelusikat). Alusta väikeste päevaannustega ja järk-järgult suurenda kuni soovitatava annuseni. Pulbrit võib segada toidu sisse, magustoitudesse, piimakokteilidesse, tee ja kohvi sisse. Ei ole soovitatav lastele.

 


Вас, возможно, заинтересуют следующие товары

ГУАРАНА (порошок)
ГУАРАНА (порошок)
€4.00
Acai ekstrakt 4:1 100g pulbris
Acai ekstrakt 4:1 100g pulbris
€9.00
Kanepi proteiinipulber, 250 g
Kanepi proteiinipulber, 250 g
€6.50