Условия магазина

 

Veebipoe www.matepood.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Magnetrix Plus OÜ (registrikood 10948906), juriidiline aadress Koorti 30-31, Tallinn 13612, Eesti.


 

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
E-poes müüdavate toodete hinnad on välja toodud Eurodes ning nendele lisandub kohaletoimetamise tasu. Sealhulgas sisaldavad hinnad käibemaksu 20%.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.
Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid.


 

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
Ostukorvis on võimalik tooteid ning koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni toote eest tasumiseni.
Tellimuse vormistamisel kuvatakse ekraanile lõplik hind, mille saab tasuda pangalingi abil või pangaülekandega.
E-poe minimaalne tellimuse summa – 10 eurot.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Müüja Ostjale e-posti aadressile. Juhul, kui postkastist kirja ei leidu, palume kontrollida ega kiri ei ole kogemata rämpsposti kausta sattunud.
Müüjal on õigus lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel. Müüja teavitab sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastab kogu tellitud kauba eest laekunud makse (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


 

TASUMINE

Veebipoes sooritatud ostude eest tasub Ostja 100% ettemaksuna.
E-poes saab tasuda läbi järgnevate makseviiside:
- Pangaülekandega (Ettemaksuarves on toodud Magnetrix Plus OÜ andmed ning pangakonto, kuhu saab makse sooritada.)
- Pangalingi abil (Tasumine toimub väljaspool e-poodi Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule "Tagasi kaupmehe juurde".)
Magnetrix Plus OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.


 

KOHALETOIMETAMINE

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:
- Omniva pakiautomaat
- Omniva postkontor
- Itella Smartpost pakiautomaat
- DPD kuller
Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.


 

TOODETE TAGASTAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile info@matepood.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt. vale või defektiga toode).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Müüja jätab endale õiguse viivitada tagasimaksete tegemisega seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.
Kauba tagastamisel on vaja kinni pidada järgmistest tingimustest:
- tagastatav kaup peab olema korralikus originaalpakendis (seda punkti ei rakendata juhul, kui tagastatakse ebakvaliteetne kaup);
- kaup peab olema Ostja poolt kasutamata;
- kaup peab olema säilitanud kaubandusliku välimuse (rikkumata etikett, terve kaitsekile jne. Punkti ei rakendata, kui tagastatakse ebakvaliteetne kaup);
- tagastatav kaup peab olema samas komplektis nagu oli saadud;
Müüjal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.


 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.