JA slide show
You are here: Avaleht Uudised

Uudised

Korea ženšenn

Prindi PDF

Korea ženšenn tabletid, 100 tk

Korea ženšenn´i on Hiina meditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid. Peamiseks toimeaineks, mis sisalduvad Korea ženšennis on ženšenosiidid, mis aitavad stressi vastu võitlemisel ja tugevdavad nii vaimset kui füüsilist võimekkust.

-    Annab energiat
-    Mõjub organismile üldtugevdavalt
-    Parandab mälu
-    Suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet
-    Suurendab vastupanuvõiimet stressile, haigustele

Loe lisa...

Acai marjade ekstrakt

Prindi PDF

Acai marjade ekstrakt

See on looduslik toidulisand, mille abil tugevdad oma immuunsüsteemi, kiirendad seedimist ja ainevahetust, saavutad ja säilitad normaalse kehakaalu, noorusliku välimuse ning kasvatad energiataset.

Tänase päeva seisuga on acai marjad oma antioksüdantsete omaduste poolest kogu  taimeriigis esikohal. Mari sisaldab rikkalikult antioksüdante, organismile vajalikke küllastumata rasvahappeid (Omega 3, 6 ja 9), vitamiine ja mineraale, tselluloosi, fütonutriente, aminohappeid, mikromineraale ning süsivesikute kompleksi. Taolist ühes marjas leiduvate kasulike ainete hulka võib kohata mõnes teises toiduaines äärmiselt harva.

Loe lisa...

Suur Kuke aasta Horoskoop 2017

Prindi PDF

Suur Kuke aasta Horoskoop 2017Suur Kuke aasta Horoskoop 2017

2017. aasta on idamaade kalendri järgi Punase Tulekuke aasta. See hakkab kehtima alates 28. jaanuarist 2017. aastal ja jätab meiega hüvasti ööl vastu 16. veebruari 2018. aastal.

2017. aasta tõotab kujuneda väga huvitavaks ja toob kardinaalseid muudatusi paljude inimeste ellu. Segadused ja lahkhelid on täheldatavad meie elu paljudes valdkondades. Kuid siiski on olemas lootus, et inimesed suudavad oma puudustest üle olla ja 2017. aasta kujuneb positiivsete muudatuste aastaks.

2017. aasta sümboli tuline stiihia ja raevukas iseloom toob iga inimese ellu palju ettearvamatuid sündmusi. Ekstsentrilise Tulekuke aastal on kõige tähtsam – suhtuda kõikidesse elus toimuvatesse muudatustesse filosoofiliselt.

Kuna Kukk armastab hiilata ja alati tähelepanu keskpunktis viibida, siis ootab ta ka teilt sarnaseid iseseisvuse ilminguid – muutke imagot, eksperimenteerige, kõik muudatused välimuses tulevad ainult kasuks.

Loe lisa...

Hea kingiidee Sõbrapäevaks!

Prindi PDF

Hea kingiidee Sõbrapäevaks! Tee on parim kink  kallimale või sõbrale

Hea kingiidee Sõbrapäevaks!

Tee on parim kink kallimale või sõbrale (sõbrannale)!

Kallile sõbrale teevalik: roheline, must, ja rooibos teed.

Viimati uuendatud Teisipäev, 15 Märts 2016 22:13 Loe lisa...

Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Prindi PDF

Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Kõige tähtsam – te peate end väljavalitud riietes mugavalt tundma. Kinnitame teile, et Ahv on heasüdamlik loom, kes on valmis ka järeleandmisi tegema. Ta võib paljudele asjadele läbi sõrmede vaadata. Ahv ei talu ainult ühte – nukrutsemist ja norutamist. Püüdke valida endale selline peoriietus, mis ei teeks teist „ranget leedit”. Peoöö tähendab enesestmõistetavalt pidevat liikumist, sütitavaid tantse, lõbusaid osavusvõistlusi, kiiret reageerimist ühele või teisele naljale-üllatusele.

Kui te otsustasite valida liikumisvabadust piirava riietuse, siis loobuge sellest ideest võimalikult kiiresti. 2016. aasta vastuvõtmiseks sobiv kleit peab olema kerge ja mugav, et saaksite juba esimese kutse peale kohalt söösta ja uutele seiklustele vastu lennata. Just seda ootab teilt Tuleahv. Tegumoed pole tema jaoks nii väga olulised. Ahvi köidab kõik erksavärviline, ebatavaline, särav ja sädet sisaldav.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 01 Veebruar 2016 14:11 Loe lisa...

Lehekülg 1 / 8