Promo
You are here: Главная Магазин 6. Мате на развес Mate Nooruseeleksiir - (Brasiilia)
Версия для печати
Mate Mint - Mate Piparmündiga (Brasiilia)Mate Rosamonte 100 g - traditsiooniline Mate (Argentiina)

Mate Nooruseeleksiir - (Brasiilia)
Увеличить


Mate Nooruseeleksiir - (Brasiilia)

( Brasiilia )
Цена: €2.30


Mate Nooruseeleksiir – Brasiilia Mate (min 82%), melonipuu, Goji marjad, vaarikad, vägiheina õied, ginko lehed, sandlipuu, rukkililled, aromatisaatorid.

Pakendis: 50 g

Tee valmistamine: üks teelusikatäis teed 150 ml kuuma vee (80°C) kohta ja lasta 3-5 minutit tõmmata.

Goji – imemarjad Tiibetist
Goji marjad (teised nimetused - lycium barbarum, wolfberry, gou ki zi, fructus lycii) – ei ole lihtsalt sensatsioon. Tervislike eluviiside harrastajate seas on tänapäeval vaimustus sellest imelisest taimest niivõrd suur, et võib rääkida isegi „gojimaaniast”. „Imemarja” propageerijate seas on Madonna, Kylie Minogue, Sting, Mick Jagger, tuntud poliitikud, näitlejad, populaarsed kirjanikud ja tuntud sportlased. Sellise populaarsuse saavutas goji mari USA-s ja Euroopas üsna hiljuti, kuigi Idamaades tuntakse selle imelisi raviomadusi juba aastatuhandeid. Austraalia ajakiri „Bazar” tekitas 2004. aastal sensatsiooni kui kirjutas goji marjade tselluliidivastastest omadustest. 2005. aasta juulis avaldas USA ajaleht „Los Angeles Times” artikli, milles räägiti sellest, et nende marjade tarvitamisel koguses üks supilusikatäis päevas, saab inimene kätte kõik hädavajalikud vitamiinid ning on vähi eest kaitstud. Hiina folklooris kutsutakse goji marju õnnemarjadeks – need peletavad raskemeelsuse ja tusatuju. Idas on goji mahl tuntud ka kui „abieluvein” marjade tugeva positiivse mõju tõttu meeste potentsile ja  organismi võimele spermatosoide sünteesida. See tähendab, et lisaks kõigele muule, on goji looduslik viagra ja antidepressant üheskoos.

Ginkot on kasutatud Hiinas ravimtaimena rohkem kui 5000 aasta jooksul. See taim on jõudnud tänapäeva jääaja perioodi Kainosoikumi aegkonnast, kuna ilmus planeedile Maa ligikaudu 200 miljonit aastat tagasi. Ginko biloba on dinosauruste kaasaegne ja seepärast nimetatakse seda ka „dinosaurusepuuks”. See on üks Hiina aaretest. Ginko lehed sisaldavad üle 160 kasuliku aine. Selle taime lehetõmmised avaldavad positiivset toimet peaaju funktsioonile, parandavad mälu ja vaimset aktiivsust. Viimased uuringud näitasid ginko tugevat  antioksüdantset toimet inimese rakkudele – lihtsamalt öeldes, ginko pidurdab vananemist.

Вас, возможно, заинтересуют следующие товары

Kalebassa Mysterio
Kalebassa Mysterio
€11.00
Mate tee Rosamonte Especial 1kg (Argentiina)
Mate tee Rosamonte Especial 1kg (Argentiina)
€11.50
Mate tee Pipore Naranja (Argentiina)
Mate tee Pipore Naranja (Argentiina)
€6.50