Promo
You are here: Главная Новости Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Печать PDF
There are no translations available.

Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Milliseid peoriideid tuleks saabuva 2016. aasta – Tuleahvi aasta, vastuvõtmisel kanda?

Kõige tähtsam – te peate end väljavalitud riietes mugavalt tundma. Kinnitame teile, et Ahv on heasüdamlik loom, kes on valmis ka järeleandmisi tegema. Ta võib paljudele asjadele läbi sõrmede vaadata. Ahv ei talu ainult ühte – nukrutsemist ja norutamist. Püüdke valida endale selline peoriietus, mis ei teeks teist „ranget leedit”. Peoöö tähendab enesestmõistetavalt pidevat liikumist, sütitavaid tantse, lõbusaid osavusvõistlusi, kiiret reageerimist ühele või teisele naljale-üllatusele.

Kui te otsustasite valida liikumisvabadust piirava riietuse, siis loobuge sellest ideest võimalikult kiiresti. 2016. aasta vastuvõtmiseks sobiv kleit peab olema kerge ja mugav, et saaksite juba esimese kutse peale kohalt söösta ja uutele seiklustele vastu lennata. Just seda ootab teilt Tuleahv. Tegumoed pole tema jaoks nii väga olulised. Ahvi köidab kõik erksavärviline, ebatavaline, särav ja sädet sisaldav.

Enne kui hakkate endale uue aasta vastuvõtmiseks sobivat peoriietust välja valima, pöörake tähelepanu tuleleegile, jälgige selle erksaid keelekesi. Mis värvi need on? Mida nimelt te selles tules näete? Punane, kollane, oranž, sinine, roheline, valge – kõik need värvitoonid „elavad” leegis. Samuti meeldivad Ahvile need värvid, mis avalduvad kustuva küünla või kaminatule leegis. Kõik tuhakarva, pruunid ja beežid värvitoonid, mis on punase või kuldsega kombinatsioonis - need on ideaalsed värvid, millest peaksite uue aasta vastuvõtmiseks sobiva peoriietuse valimisel lähtuma.

Punase varjundid:

Boho pikk kleit Varrukateta kleit boho stiilis Romantiline pitskaunistustega kleit


Sinise varjundid:

India stiilis kleit Etno stiilis tikandiga kleit India stiilis tuunika


Säravad lendlevad kleidid, seelikud, kuldses värvitoonis tuunikad:

Boheemia stiilis tuunika tikandiga Pikk seelik Pikk tikandiga kleit


Alati aktuaalne must:

Must krünoliiniga midi siidseelik Elegantne pluus pits varrukatega Must pluus boho-stiilis


Ja loomulikult valge, mille taustal paistavad suurepäraselt välja nii kõikides värvitoonides erksavärvilised aksessuaarid, kui ka kuld- ja hõbeehted ning silmatorkavad kaunistused.

Asümmeetriline boheemia stiilis kleit Romantiline pitskleit Tikandiga kleit

 

Laia seelikuga kleit boho-stiilis Imeilus pikk pitskleit Kõrge kraega pluus Romantiline pitspluus

 

Kuid ärge arvake, et peate uusaastaööl kindlasti leegitsevaks tõrvikuks muutuma. Soovitatav on valida endale selline peokleit, mida mööda hakkavad erksad keelekesed tuleleegina „hüppama” – sellest saab ideaalne peorõivas. Samuti sobivad kõik troopilistele lindudele, džunglitele ja lilledele omased küllastunud värvid. Kollane, roheline, helesinine, roosa – kõik need värvid peavad uusaasta tuletis üheks tervikuks sulanduma.

Erksavärvilised ebatavalised rõivad, mis on endasse rohkelt värve koondanud:

Imeilus roheline siidkleit Kleit Bryanna - Savage Culture pikk kleit Pikkade varrukatega T-Särk etno stiilis

 

Kuid ärge siiski ka punast nooti unustage. Enesestmõistetavalt peavad uuel aastal olema – aksessuaarid, väärtasjad ja ehted. Sellel ööl ei saa ilusate kaunistuste mitte kuidagi hakkama. Selleks võib olla näiteks punane sall, õlarätt, rihm, punaste kividega (rubiin, granaat, tuliopaal, jaspis, ahhaat, punane türkiis jne) ehted. Uurige kive, mille päritolu on seotud tulega, samuti vulkaanilistest kivimitest tehtud ehteid. Ka klassikaline merevaik on aasta perenaisele meelepärane.

2016. aastat valitsev perenaine armastab erksust ja sära, seepärast sobivad peoriietuse juurde suurepäraselt kuld- ja hõbeehted ning silmatorkavad kaunistused.

Soovime teile head Tuleahvi aastat! Olge kütkestav nii sellel päeval kui ka kogu ülejäänud aastal!

Hea kingiidee - ehted Jõuludeks


2016. aasta horoskoop kõigile sodiaagimärkidele


Horoskoop 2016 - Mis meid Tuleahvi aastal ees ootab?