JA slide show
You are here: Avaleht E-pood Sooduspakkumised Rafineerimata külmpressi kookosõli 250 ml
Prindi
Punase päevakübara kapslid, 100tkRafineeritud kookosõli 250 ml

Rafineerimata külmpressi kookosõli 250 ml
Vaata suurt pilti


Rafineerimata külmpressi kookosõli 250 ml

( Poola )
Hind: €5.50
€4.50
Säästad: €1.00


Rafineerimata külmpressi kookosõli 250 ml - Extra Virgin

Päritolu – Sri-Lanka

GMO-vaba, ei sisalda transrasvhappeid

Kookosõli on taimne õli, mida pressitakse kookospähkli viljalihast. Et kookosõli koosneb ligikaudu 92% ulatuses küllastatud rasvhapetest, on see toatemperatuuril enamasti tahkes olekus.

  • Kõrge toiteväärtusega kookosõli maitseb ja lõhnab kookospähkliselt ning on suurepärane toidu valmistamiseks ja küpsetamiseks, kui soovitakse toidule saada kookosmaitset. Rafineerimata kookoseõli sulab juba 24-25°C juures ning suitsema hakkab 170°C juures. Erinevalt teistest rasvadest ja õlidest ei kahjustu kookoseõli ka kõrgetel temperatuuridel.
  • Kookosõli on tänapäeval arvatud kümne supertoidu hulka. Kookosõli on hea kasutada kaalulangetamisel, see ei ladestu keha rasvkoesse ning soodustab hoopis rasvade põletamist.
  • Kookosõli annab energiat, kiirendab ainevahetust, tõstab immuunsust ning koguni aitab alandada halva kolesterooli taset.
  • Oma antibakteriaalse toime tõttu aitab ravida haavandeid, kurgu põletikke, kuseteede infektsioone, igeme- ja suu limaskesta põletikke, paradontoosi, vähendab põletiku nähtusid,soodustab kudede taastumist.
  • Kookosõli aitab imendada ja seedida teisi toitaineid, k.a. vitamiinid, mineraalid ja aminohapped. Parandab kaltsiumi ja magneesiumi imendumist ning toetab sellega tugevate luude moodustamist. Soodustab teatud B-vitamiinide, rasvlahustuvate K-, E-, D- ja A-vitamiini, beeta karoteenide ja aminohapete imendumist.
  • Kookosõli on hea alatoitumise puhul, sest imendub kiiresti ja on paljude toitainete allikas.
  • Annab jõudu ja energiat sportlastele ning kroonilise väsimuse sündroomi korral nii energeetiliselt läbi keha kaitsevõime tõstmise.
  • Kookosõli on hea juustele, kõõma vastu ja nahale, sobib kasutamiseks ka massaažiõlina. Lokaalselt kasutades aitab nahka kaitsta infektsioonide eest, vähendab psoriaasi, ekseemi ja dermatiidi sümptoome, toetab naha loomulikku keemilist tasakaalu, hoiab ära nahakahjustusi, ealisi muutusi, leevendab naha kuivust, kaitseb päikesekahjustuste eest. On kasutatud sisselõigete ja põletuste korral, seentõve korral.
  • Kookosõli kasutamisel ei ole täheldatud kõrvalnähte

Sulle võivad huvi pakkuda ka see toode/need tooted

Bambuse lehed
Bambuse lehed
€3.00
Lapacho Orange – “Inkade tee”
Lapacho Orange – “Inkade tee”
€2.90
Inka marjad kuivatatud, 130g
Inka marjad kuivatatud, 130g
€7.00
€5.00
Säästad: €2.00